Nejnovější příspěvky

Vinylová podlaha a její pokládka Vinylové podlahy se dostávají stále výš na žebříčku oblíbenosti a začínají tak pořážet třeba laminátové podlahy. Proč bychom si tedy měli pořídit vinylovou podlahu a jaké jsou...

Číst celé

Foukaná izolace – nenechte teplo unikat vaší střechou Nemusíte mít vystudovaný obor stavebnictví, abyste měli alespoň hrubou představu o tom, že střechou uniká nejvíce tepla. Pokud tedy není zateplená, budete doslova topit pánu bohu do oken....

Číst celé

Kvalitní montované haly PRONÁJEM Jestliže máme před sebou otázku, jak nejlépe zastřešit sportovní areál  pro letní sportovní hry nebo jak výhodně skloubit výstavu a vhodné zastřešení v případě nepříznivého počasí,...

Číst celé

Oživení bytu za pomoci malířů ­- malirstvi-praha.cz Malování , malirstvi-praha.cz stěn v našem bytě nebo domě  je mnohem snazší než tapetování. Při malování povrchu není třeba přizpůsobovat obrázek a vytvářet dokonalé spáry a můžeme...

Číst celé

Krycí plachty pro náš zahradní bazén Určitě si v letních měsících každý majitel rodinného domku, který má zahradní bazén říká, jak nejlépe bazén ochránit před nečistotami. Je bezva mít bazén vždy připravený pro případ...

Číst celé

  • Prev
  • Next

Otázky na téma a odpovědi: Co je Scientologie ?

Kategorie : Nezařazené

Jsou dveře Scientologie otevřeny pro každého?
Dveře Scientologie jsou vždy otevřeny pro každého, kdo hledá duchovní zlepšení. Materiály, které tvoří duchovní písmo Scientologie, jsou k dispozici v Scientologické církve a veřejných knihovnách po celém světě.

Církve a mise jsou pro veřejnost vždy otevřené. Každý si může přijít prohlédnout a na vlastní oči vidět, o čem celá Scientologie je.

Scientologové pocházejí ze všech koutů světa a oborů.

Jsou jimi učitelé, podnikatelé, doktoři, ženy v domácnosti, právníci, inženýři, zdravotní sestry, známé osobnosti, členové marketingového a administrativního personálu, sekretářky, atleti, státní zaměstnanci, studenti, manažeři, atd.

Co dělá Scientologie pro člověka?

 

Scientologie poskytuje odpovědi na mnohé otázky, které se týkají života a smrti.

Udává přesnou, precizní zmapovanou cestu. Při vývoji Scientologie, L. Ron Hubbard objevil technologii na osvobození lidského ducha tím člověku umožnil, aby skutečně poznal sám sebe.

Scientologia je filozofie vytvořená L. Ronem Hubbardem, která člověku nabízí srozumitelně udanou cestu k úplnému a jasnému pochopení jeho skutečné duchovní podstaty a jeho vztahu k sebe samému, rodině, skupinám, lidstvu, všem živým formám, hmotným vesmírům, duchovnímu vesmíru a nejvyššímu člověku.
Scientologie oslovuje ducha – ne telo nebo myseľ – věřím, že člověk je mnohem víc než jen produkt svého prostředí nebo jeho génov.
Scientologie obsahuje souhrn znalostí, které vycházejí z jasných základních práv. Mezi najdôležitejší pravdy patří:
Človek je nesmrtelná duchovná bytost.Jeho zkušenosti zasahují dál za hranice jednoho života.Jeho schopnosti jsou neobmedzené, i když si to v tuto chvíli neuvědomuje.Scientologie dále věří, že člověk je ve své podstatě dobrý a že jeho duchovní spása záleží na něm, na jeho blízké a na jeho dosažení bratstva s vesmírem.
Scientologie není žádná dogmatická náboženství, v níž se od člověka žádá, aby se něco špatně věřilo. Právě naopak – člověk sám objevuje, že Scientologie funguje na základě použití jejích principů a pozorování či vědomí svých výsledků.

Slovo Scientologie, vytvořené L. Ron Hubbárdem, pochází z latinského scio, co znamená „vědět v tom nejúplnějším významu slova“ a z řeckého slova logos, co znamená „studium“.

Slovo Scientologie, vytvořené L. Ron Hubbárdem, pochází z latinského scio, co znamená „vědět v tom nejúplnějším významu slova“ a z řeckého slova logos, co znamená „studium“.

Scientologické kurzy na zlepšení života jsou velmi užitečné. Tyto scientologické kurzy obsahují nejdůležitější údaje o tématech, které mohou mít pro váš život zásadní význam.

Abychom zmínili několik z těchto témat celkem 20 kurzů na zlepšení života, které je možné studovat v akademii Scientologické církve uvádíme že se týkají
– mezilidských vztahů
– osobní motivace
– manželství
– dětí
– poctivosti
a dalších témat.

Ale jaké údaje a informace jsou pro člověka nejdůležitější? Jaké znalosti musíte skutečně mít, aby jste žili lépe?

Těchto 20 kurzů obsahuje důležitá data, aby jste vedli šťastný a úspěšný život.

 

Scientologie - brožura Co je příčinou útlaku

Scientologie - brožura Co je příčinou útlaku

Scientologie - brožura Manželství

Scientologie - brožura Manželství

Scientologie - brožura Děti

Scientologie - brožura Děti

Proč jsou někteří lidé častěji nemocní než ostatní? Proč jsou někteří lidé náchylní k nehodám? A existuje důvod, proč někteří lidé žijí svůj život na emoční houpačce, jeden den se jim daří a další den se mají špatně? Je pro to vysvětlení a nemá nic společného s bohy, osudem, který tyto jevy zapříčiňuje, a přináší jejich vysvětlení. Byl objeven v Scientologii a najdete ho právě v této brožuře. Tam, kde byla kdysi rodina pevným základem, na kterém stálo vše ostatní, jsou dnes její zničené trosky zdrojem mnohého, co trápí tuto společnost. A i když počet manželství stále převyšuje počet rozvodů, tento rozdíl se rychle zmenšuje. Manželství se pomalu stává zřízením, které selhalo. L. Ron Hubbard toho napsal mnoho o mezilidských vztazích a mnohé z toho je použitelné pro ten nejosobnější z nich. V této brožurce objevíte metody jak vytvořit fungující manželství, důvody, proč mnohá manželství selhávají, jak zjistit, zda se partneři k sobě hodí, i jak zachránit rozpadající se manželství. Ačkoli jsou časopisy zaplněné radami ,,populárních´´ psychologů, trend se pouze zhoršuje. Tato brožura obsahuje skutečná řešení- funkční řešení- která je možné použít pro zlepšení jakéhokoli důvěrného vztahu. Výchova šťastného a zdravého dítěte není něco, co by většina rodičů učila. Ve skutečnosti, napriek svojim nejlepším úmyslům, během celé výchovy vyvíjejí pouze ty samé chyby. V důsledku toho se příliš často setkáváme v rodinách se špatnými vztahy spojenými s nepřetržitým napětím mezi rodiči a dětmi.
Toto není přirodzený stav. Ve skutečnosti se dá úplně vyvarovat. L. Ron Hubbard vyvinul mnoho způsobů, jak v dětských a jejich rodinách rozvinul to nejlepší. V této brožuře se dozvíte některé z těchto metod a objevů, které se týkají toho, jak vychovat dítě bez toho, aby jste zlomil jeho ducha; jak mít dítě, které budou ochotné přispívat rodině, jak můžete dítě pomáhat rychle překonat každodenní výbuchy a trápení v životě.
Výchova dítěti by měla být radost. A může tak být. Ve skutečnosti může být ze všech lidských zkušeností ten, který přináší v životě nejvíce uspokojení. Použití scientologických přístupů při výchově dítěte může zaručit, že děti budou šťastné, milující a produktivní a že se stanou hodnotnými členy společnosti, v níž žijí.

Scientologie - brožura Jak řešit konflikty

Scientologie - brožura Jak řešit konflikty

Scientologie - brožura Z čeho se skládá porozumění

Scientologie - brožura Z čeho se skládá porozumění

Scientologie - brožura Pomoc při nemocech a zraněních

Scientologie - brožura Pomoc při nemocech a zraněních

Dostanete se někdy s někým do konfliktu? I když se běžně věří, že je k hádce potřeba jen dvou, přesto musí, aby nastal skutečný konflikt, existovat třetí strana a takovou hádku vytvořit. Toto je přirozený zákon, který neznali lidé v dávné minulosti stejně tak jako ti dnešní. Vyplatí se ho používat v jakékoli situaci, kde se člověk snaží nastolit mír. Když víte z čeho se porozumění skládá, máte prostředky k tomu, jak zvládat život samotný. Dokážete si poradit se situacemi, kdy zažíváte trápení zapříčiněné odlišnými názory, rozpadlými vztahy a jinými těžkostmi? Zde najdete hodnotné nástroje k vybudování a udržení fungujících vztahů a přátelství. Život rozhodně není příliš tolerantní k člověku, který je zraněný či nemocný, k ženě, která právě porodila dítě, k člověku, který právě utrpěl těžký emocionální šok. Je to ve skutečnosti určitý druh praktikované krutosti, trvat z nedbalosti na tom, aby člověk zůstával v takovém stavu, když je možné se naučit a nacvičit techniky, jak mu pomoci a přinést úlevu. Naučte se je a používejte je!

 

 

 

Podobné Články

  • Co je Scientologie
  • americká herečka Catherine Bell – scientologie herci a herečky
  • Giovanni Ribisi americký herec z Hollywoodu – Scientologie a umělci
  • Šest hudebníků kteří jsou scientologové – členové scientologické církve
  • Scientologie herci – kolik herců scientologů znáte a ani o tom nevíte

Přidat Komentář

SEO Powered by Platinum SEO from Techblissonline SEO katalog Exploze katalog Katalog internetových stránek Katalog neuvedeno ONCZ.NET Katalog stránek Colorky - Katalog stránek neuvedeno LINKOVNÍK - Katalog webových stránek ABlist.cz - seznam internetových stránek Katalog-webu.com Půjčím peníze na směnku, Půjčka, Půjčka do 24 hodin, Diesel, Replay, Guess a Kolektivní nakupování Linkbuilding katalog Katalog odkazů Vše Článek