Nejnovější příspěvky

Vinylová podlaha a její pokládka Vinylové podlahy se dostávají stále výš na žebříčku oblíbenosti a začínají tak pořážet třeba laminátové podlahy. Proč bychom si tedy měli pořídit vinylovou podlahu a jaké jsou...

Číst celé

Foukaná izolace – nenechte teplo unikat vaší střechou Nemusíte mít vystudovaný obor stavebnictví, abyste měli alespoň hrubou představu o tom, že střechou uniká nejvíce tepla. Pokud tedy není zateplená, budete doslova topit pánu bohu do oken....

Číst celé

Kvalitní montované haly PRONÁJEM Jestliže máme před sebou otázku, jak nejlépe zastřešit sportovní areál  pro letní sportovní hry nebo jak výhodně skloubit výstavu a vhodné zastřešení v případě nepříznivého počasí,...

Číst celé

Oživení bytu za pomoci malířů ­- malirstvi-praha.cz Malování , malirstvi-praha.cz stěn v našem bytě nebo domě  je mnohem snazší než tapetování. Při malování povrchu není třeba přizpůsobovat obrázek a vytvářet dokonalé spáry a můžeme...

Číst celé

Krycí plachty pro náš zahradní bazén Určitě si v letních měsících každý majitel rodinného domku, který má zahradní bazén říká, jak nejlépe bazén ochránit před nečistotami. Je bezva mít bazén vždy připravený pro případ...

Číst celé

  • Prev
  • Next

Scientologie herci – kolik herců scientologů znáte a ani o tom nevíte

Kategorie : Nezařazené

Elizabeth Moss – hraje postavu Peggy Olson v americkém seriálu Šílenci z Manhatnu (v anglickém originále Mad Men) který je zasazen do prostředí reklamní agentury a doby šedesátých let v New Yorku.

Elizabeth Moss – kolik herců scientologů znáte a ani o tom nevíte

Elizabeth Moss – kolik herců scientologů znáte a ani o tom nevíte

Poté, když co natáčení seriálu Šílenci z Manhatnu  skončilo, Moss všechny ujistila, že jí role v seriálu do určité míry definovala.

ELISABETH MOSS – herci a herečky z amerického Hollywoodu a scientologie – serial Šílenci z Manhatnu

 

Diváci jí vídali v seriálu Šílenci z Manhatnu po dobu sedmi sezón. Po ukončení natáčení seriálu Šílenci z Manhatnu se dychtivě očekával její návrat do dalších televizních pořadů – na což nebudeme příliš dlouho čekat, protože bude opakovat její role detektivky Robin Griffin v seriálu „Na vrcholu jezera“ vysílaném na televizi SundanceTV: China Girl v září. Nyní je dobrá chvilka na to seznámit se s některými jejími dřívějšími rolemi.

Elizabeth Moss – Scientologie herci a herečky z Amerického Hollywoodu
Elizabeth Moss – Scientologie herci a herečky z Amerického Hollywoodu

Předtím, než ztvárnila postavuPeggy Olson v seriálu Šílenci z Manhatnu (v anglickém originále Mad Men) a propůjčila hlas postavě Gilead v The Handmaid’s Tale.  Moss strávil devadesátá léta tím, že si získávala zásluhy jako dětskou herečka. Takže v okamžiku, kdy v její kariéře přibila role prezidentova dcera Zoey Bartletová, v díle „West Wing“, byla tehdy 17-letá Moss již zkušený profesionál.

Erika Christensen – úspěšná herečka, která studuje scientologii

Erika Christensen – úspěšná herečka, která studuje scientologii

Erika Christensen – úspěšná herečka, která studuje scientologii

První role, kterou se vryla Erika do paměti diváků bylo ztvárnění role ve které hrála Caroline Wakefield závislou na kokainu ve filmu Trafic nádvláda gangu známého režiséra Stevena Soderbergha. Za tuto roli obdržela ocenění pro Přelomové ztvárnění ženské role, kterou vyhlásila televizní stanice MTV, dále za tuto roli obdržela cenu pro Mladé Hollywoodské herečky. V roce 2005 se přesunula do hudební branže díky nazpívání písně „Let’s Fall in Love“ (Pojďme se zamilovat) s Johnem Stevens v jeho debutovém albu Red.
Od roku 2010 do roku 2015 celkem 6 sezón Erika Christensen učinkovala v dramatickém seriálu Rodičovství (Parenthood), který vyráběla společnost NBC a který měl 101 dílů v němž ztvárňovala jednu z hlavních rolí – postavu Julie Braverman-Graham. Děj seriálu se vykresluje rodinu Bravermanů, ve které jsou prarodiče, kteří vychovali 4 děti. Jedno z vnoučat má Aspergerův syndrom, toto vnouče si  získalo si pozornost tisku. Seriál získal řadu ocenění a byl dobře přijat televizními diváky.

 

Laura Prepon

Laura Prepon je americké herečka, producentka a spisovatelka. Její herecká kariéry začala v roce 1995. Je známá zejména díky roli Donny Pinciotti v sitkom seriálu televize Fox „To jsou sedmdesátky“ (That´70s), který se vysílal v letech 1998 až 2006, dále jí mohli američtí televizní diváci vidět v komediálním seriálu Oranžová je nová černý (Orange is the new Black) na Netfix v roli Alex Vause.

Laura Prepon Hollywood a Scientologie

Laura Prepon Hollywood a Scientologie

Bude dále k vidění ve filmové adaptaci Paula Hawkinse Dívka ve vlaku (The Girl on the Train). Prepon se narodila 7. března 1980 ve Watchung v New Jersey jako nejmladší dítě vysokoškolské učitelce Marjorie Prepon a ortopedickému chirurgovi Michaelu Preponovi. Laura je nejmladší z 5 dětí. Její rodina má kořeny mezi ruskými židy a irskými katolíky. Její praprapraděda byl generálem Americké unie ve Americké válce Severu proti Jihu Joseph Bradford Carr. Lauřin otec zemřel ve věku 49 let, když bylo Lauře jen 13 let při operaci srdce. Prepon navštěvovala střední školu Watchung Hills Regional High School.

Bijou Lilly Phillips

Bijou Lilly Phillips je americká herečka, modelka a zpěvačka, která se narodila 1. dubna 1980 v Greenwich, Connecticut v USA. Kariéra Bijou Phillips začala v modelingu, když jí bylo 13. let, stala se jednou z nejmladších modelek, která se objevila na titulní stránce italské mutace časopisu Vogue.

Bijou Phillips - herečka, zpěvačka, modelka a scientoložka, kterou můžete vidět v televizi

Bijou Phillips – herečka, zpěvačka, modelka a scientoložka, kterou můžete vidět v televizi

Bijou Phillips také vystupovala v několika reklamách pro Calvin Klein. Její první muzikantský počin bylo album I’d Rather Eat Glass které nahrála v roce 1999. Diváci jí mohli vidět ve filmech jako  Black and White(1999), Almost Famous (2000), Bully(2001), Octane (2003), The Door in the Floor (2004),Venom (2005), Hostel: Part II (2007), a Choke (2008). Od roku 2010 do roku 2013 Bijou Phillips hrála roli Lucy Carlylové v televizním seriálu Raising Hope

 

Catherine Bell

Catherine Bell se narodila 14. srpna 1968 v Londýně ve Velké Británii. Po rozvodu rodičů se s matkou přestěhovala do Spojených států Amerických. Catherine vyrůstala v Los Angeles, uprostřed matčiny rozvětvené rodiny, chtěla být původně lékařkou, zajímaly ji počítače, matematika a biologie, kterou nakonec začala studovat. Catherine Bell je členka scientologické církve. Jako mladá Catherine poznala práci modelky a na čas odjela do Japonska, aby nakonec přednost herectví. Začala snít o kariéře hvězdy akčních filmů, ale i přesto, že uměla bojová umění a chodila do hereckých kurzů, o ni nestáli. První zkušenost před kamerou získala v roce 1991 jako prodavačka Donna v jedné epizodě serálu True Colors a následně ve filmu Smrt jí sluší, kde „hrála“ nahé tělo Isabelly Rosselini a některé scény jako dvojnice Meryl Streep. Následně hrála v několika seriálech a televizních filmech.

Catherine Bell - Americká herečka a příznivce Scientologické církve z Hollywoodu – Slavní herci a scientologieCatherine Bell – Americká herečka a příznivce Scientologické církve z Hollywoodu – Slavní herci a scientologie

John Travolta a Scientologie – Hollywoodské hvězdy, které se hlásí ke scientologii

John Travolta americký herec který se hlásí k scientologiiJohn Travolta americký herec který se hlásí k scientologii 

Johna Travolta poznal Scientologie už před dlouhými lety. Scientologie pomohla Johnovi již mnohokrát a mnohokrát o tom v médiích referoval.

John se narodil jako nejmladší z šesti dětí Salvatorovi bývalému poloprofesionálnímu hráči fotbalu a Helen učitelce herectví. Od 12 let se stal členem místní herecké skupiny a brzy poté se objevil na jevišti. Dlouho také navštěvoval taneční kurzy. V 16 letech opustil školu a vydal se na hereckou kariéru. Zpočátku se objevil v několika desítkách reklam a v divadelních hrách. Do televize pronikl v roce 1972 menšími rolemi v několika televizních seriálech.

John Travolta a Kelly Preston - oba dva se hlásí k scientologiiJohn Travolta a Kelly Preston – oba dva se hlásí k scientologii 

Menší roli získal v úspěšném broadwayském muzikálu Pomáda a později v muzikálu Over Here!. První filmovou zkušeností byla malinká rolička v hororovém snímku Ďáblův déšť „The Devil’s Rain“. První významnou roli získal v televizním sitcomu Vítej zpátky, Kottere „Welcome Back, Kotter“ (1975). Díky velkému úspěchu tohoto sitcomu John nazpíval LP „Can’t Let Go“. Za roli v televizním filmu Chlapec v plastikové bublině „The Boy in the Plastic Bubble“ (1976) si získal značný kladný ohlas filmových kritiků.

americký herec John Travolta ve filmu Pomáda s herečkou Olivia Newton John americký herec John Travolta ve filmu Pomáda s herečkou Olivia Newton John 

Opravdový návrat přišel v roli velmi schopného špióna Gabriela, který nejen se sexy Halle Berry ukradne šest bilionů dolarů v akčním filmu Operace: Hacker „Swordfish“ (2001). Jedním z posledních filmů, které natočil je thriller Malý svědek „Domestic Disturbance“ (2001).

V roce 1991 se oženil s herečkou Kelly Preston, se kterou má tři děti syny Jetta, Benjamina a dceru Ellu Bleu. V roce 2013 byl John hostem Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Po skončení svého programu na filmovém festivalu v Karlových Varech odletěl John Travolta svým letadlem, které i sám pilotoval do Prahy. John Travolta a je milovník létání a letadel, vlastní pilotní licenci a bydlí v domě u kterého parkují dvě Johnova letadla, (John vlastní celkem pět letadel) jeho vila je  v areálu Jumbolair Aviation Estates v Ocala na Floridě, což je residenční park s vlastní runway. Mimo jiných letadel vlastní John Travolta Boeing 707.

 

Sofia Milos – Hollywoodské hvězdy, které se hlásí ke scientologii

Sofia Milos se narodila 27.9.1969 v Curychu italskému otci a řecké matce.

Hollywoodské hvězdy, které se hlásí ke scientologii
MAY
12
Hollywoodské hvězdy, které se hlásí ke scientologii 

Účastnila se lokální soutěže krásy, ve které vyhrála, stejně jako v dalších kolech, včetně národního. Mluví anglicky, italsky, francouzsky a německy, domluví se také řecky a španělsky. Je scientoložkou. Studuje ekonomiku a obchod.  Sofia Milos se objevila v několika seriálech – Přátelé, Rodina Sopranů, Pohotovost, Kriminálka Miami, Hranice.

Sofia Milos – Hollywoodské hvězdy, které se hlásí ke scientologiiSofia Milos – Hollywoodské hvězdy, které se hlásí ke scientologii 

I když ovládá spoustu jazyků, sama sebe označuje jako italo-řekyni. Ztvárnila roli krásné detektivky YELINY SALAS v seriálu CSI: Miami. Taky si zahrála ve filmu Vášěn s Jasonem Isaacem. Je to opravdu velmi krásná a hlavně talentovaná herečka. Objevila se v několika seriálech – Přátelé, Rodina Sopránů, Pohotovost, Kriminálka Miami, Hranice.

Anne Archer se hlásí ke scientologii

Květen 12, 2016

Anne Archer je přední americká filmová herečka. Je dcerou herců Johna Archera a Marjorie Lordové, kteří vystupovali v druhořadých filmech.

Hollywoodské hvězdy, které se hlásí ke scientologii – američtí herci a zpěváciHollywoodské hvězdy, které se hlásí ke scientologii – američtí herci a zpěváci 

Navštěvovala Marlborough School a poté studovala dramatické umění na Claremont College, kde se účastnila školních divadelních produkcí. Archer má dva syny. Mezi lety 1982 a 1986 byla mluvní Aplikované Schlolastiky, což je organizace pro pomoci při vzdělávání podporovaná Scientologickou církví. Syn Anne Archer Tommy Davis byl ředitelem Celebrity Centra Scientologické církve v Los Angeles ve Spojených státech amerických.

Anne Archer Hollywoodské hvězdy, které se hlásí ke scientologiiAnne Archer Hollywoodské hvězdy, které se hlásí ke scientologii 

Anne Archer se hlásí ke scientologiiAnne Archer se hlásí ke scientologii 

Anne Archer je členm organizace Umělci pro lidská práva (AFHR) což je nezisková organizace, která mobilizuje síly umění a umělců s cílem zvýšit povědomí o lidských právech a jejich zneužívání, vytvářet globální řešení s využitím znalostí Všeobecné deklarace lidských práv, a jejich veřejné obhájoby a zvyšování povědomí o nich.

Umělci pro lidská práva (AFHR) pracují ruku v ruce s obhájci lidských práv a nejdůležitějšími organizacemi na celém světě při získávání zvyšování povědomí o poselství lidských práv mezi veřejností. Zvyšováním povědomí o Všeobecné deklarace lidských práv přijaté Organizací spojených národů v roce 1948, AFHR usiluje o větší porozumění a dodržování těchto 30 základních lidských práv prostřednictvím kultury umění. Naše organizace si je vědoma, že umělci, prostřednictvím svých filmů, psaní, hudba, malování, mohou změnit přes noc srdce a mysl a tím dosáhnout společenské změny.

 

Podobné Články

  • Otázky na téma a odpovědi: Co je Scientologie ?
  • Co je Scientologie
  • americká herečka Catherine Bell – scientologie herci a herečky
  • Giovanni Ribisi americký herec z Hollywoodu – Scientologie a umělci
  • Šest hudebníků kteří jsou scientologové – členové scientologické církve

Přidat Komentář

SEO Powered by Platinum SEO from Techblissonline SEO katalog Exploze katalog Katalog internetových stránek Katalog neuvedeno ONCZ.NET Katalog stránek Colorky - Katalog stránek neuvedeno LINKOVNÍK - Katalog webových stránek ABlist.cz - seznam internetových stránek Katalog-webu.com Půjčím peníze na směnku, Půjčka, Půjčka do 24 hodin, Diesel, Replay, Guess a Kolektivní nakupování Linkbuilding katalog Katalog odkazů Vše Článek